© Marek Mach
Fotím z radosti a pre Vašu radosť

O mne

Fotografia ma fascinuje mnoho rokov. Umožňuje zachytiť a uchovať to, čo čas neodvratne odnáša do zabudnutia. Fotografia vracia spomienky na prežité udalosti, zachytáva krásu okolo nás, ktorú často prehliadame. Je pre mňa potešením túto krásu a spomienky pre vás zachytiť a vo forme fotografie uchovať do budúcna. Ak sa vám moja práca páči a máte záujem o fotenie alebo o spoluprácu, neváhajte ma kontaktovať. Marek Mach

Moju tvorbu môžete sledovať aj na týchto sociálnych sieťach:

Povedali o spolupráci

Júlia Mareka som náhodne objavila na instagrame a videla som, že je z okolia, kde bývam. Zaujali ma jeho fotky a kontaktovala som ho o spoluprácu. Fotenie bolo v pohodovej atmosfére, s Marekovou kamarátkou vizážistkou sú zohratý tím. Marek je plný nápadov, fotky majú krásne farby už hneď po vyfotení, ešte bez úprav. Je vidieť, že ho to baví a má veľmi férový prístup, hneď by som s ním išla fotografovať znovu.
Miriam Fotenie bolo pre mňa veľká výzva, nakoľko som nepredpokladala, že by som bola niekedy v úlohe modelky, bola som milo prekvapená z výsledku a zostal pocit „aj nabudúce“. Veľká vďaka za prístup, trpezlivosť, rýchlosť dodania fotografií. Veľká spokojnosť bola aj u dcéry Antónií. Vrelo doporučujem takúto skúsenosť s fotografovaním u Mareka, každej, ktorá váha a nevie sa rozhodnúť. .-)

Nikol Fotím už zopár rokov, no fotenie s Marekom patrí medzi moje najvydarenejšie vôbec. Veľmi chválim jeho ústretový, priateľský prístup a komunikáciu. Na fotení vládla úžasná atmosféra, za čo vďačím aj šikovnej vizážistke. Z nášho fotenia vznikli profi fotky, ktoré som dostala veľmi rýchlo a s ktorými som nad mieru spokojná. Pevne verím, že na fotení sa dohodneme aj do budúcna a zároveň každému vrelo odporúčam. Ďakujem ešte raz.

Gabriela Spolupracovala som s Marekom na TFP fotení. Je to šikovný fotograf, z ktorého ide pozitívna energia, má profesionálny a kamarátsky prístup. Výsledné foto boli parádne a dodané v neskutočne rýchlom čase. Ak TFP – tak istotne Marek. Odporúčam.

Kristína Chcem sa veľmi poďakovať za neskutočne nádherné fotky, za priateľský prístup fotografa a za najexpresnejšie dodanie fotiek, aké si len viete predstaviť. Fotenie u Mareka určite nebolo mojím posledným. Taktiež sa teším jeho spolupráci s úžasnou vizážistkou. Takže keď sa spojí geniálny fotograf a geniálna vizážistka, vzniknú geniálne fotky 💃🏻. Ďakujem ešte raz.
Lucia a Juraj Svatební focení bylo super. S fotografem jsme byli moc spokojení. Profesionální, příjemný přístup. Fotky krásné. Můžeme jen doporučit!!! a moc děkujeme 🙂
Veronika Fotenie bolo veľmi príjemné, uvoľnené a zároveň profesionálne. S výslednými fotografiami som bola nadmieru spokojná a určite odporúčam. 🙂
Frederika Rada by som sa poďakovala pánovi fotografovi za skvelú spoluprácu. Fotenie prebehlo v príjemnej, uvoľnenej atmosfére, no výsledné fotografie sú zároveň profesionálne a veľmi vydarené. Milo ma prekvapila aj rýchla a šikovná ‚postprodukcia‘. Dohodnutý počet fotografií som dostala už do pár dní po fotení. Som spokojná a určite odporúčam.
Barborka Veľmi príjemné fotenie a samozrejme profesionálny prístup zo strany pána fotografa, ktorého výsledkom sú fotky s ktorými som nadmieru spokojná. Takže určite odporúčam:)
Alica Veľmi príjemné fotenie a profesionálny prístup. Určite odporúčam, fotografie stoja za to. =)